Description
Naturalne domowe ogórki w occie
Nasze ogórki to w pełni naturalny produkt „domowej roboty”. Są w 100% naturalnie i ekologicznie, bez chemicznych oprysków i sztucznych nawozów.
Prezentowany produkt powstał na bazie surowców pochodzących tylko i wyłącznie z Roztocza. Ma to szczególne znaczenie, ponieważ to właśnie ten region zaliczany jest do najczystszych części Polski. Roztocze to kraina czysta ekologicznie, gdzie powietrze jest przejrzyste a woda krystaliczna. W takich warunkach dojrzewają nasze surowce, owoce, warzywa i kwiaty.
Masa netto | 720ml / 400g |
---|---|
Składniki | ogórki, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy – zawierają gorczycę, Alergeny: gorczyca |
Wartość odżywcza w 100g | Wartość energetyczna 111 kJ, Wartość energetyczna 26 kcal, Tłuszcz <0,5 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g, Węglowodany 5,3 g, w tym cukry 3,7 g, Białko 0,8 g, Sól 0,9 g |
Termin przydatności do spożycia | Podany na opakowaniu i zależny od technologii produkcji i warunków przechowywania produktu |
Zalecenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce. |
Be the first to review “Ogórki w occie 720ml”